background

Yasal Uyuşturucu: I-Doser

  • 3 Haziran 2015
  • 28

I-Doser Nedir?

I-Doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve örneğin alkol dozunu aldığınızda, gerçekten alkol almış gibi hissetmenizi sağlıyor; ya da uyku sorunlarını gideren bir bir doz aldığınızda, rahat uyumanızı sağlıyor. Bunun gibi bir çok etkisi olan doz var. Etkiler dozun gücüne göre değişiyor. Kısaca farklı dozlar var,hepsi farklı etki yaratıyor.

Gerçekten İşe Yarıyor mu?
Evet, işe yarıyor. Binaural dalgalarla beyine etki edip, istenilen sonucun alınabileceği bilimsel olarak kanıtlanmış bir şeydir.

Ne Kadar Etkili?

Etkisi dozun gücüne göre değişiyor.Dozlerın güçleri; Moderate (Orta), Strong (Güçlü), Very Strong (Çok Güçlü), Very Very Strong (Çok çok Güçlü) olarak gruplara ayrılıyor.
Dozlar ilk kullandığınızda etkili olmayabilir. Ama ikinci veya üçüncü kullanışınızda beyin alışır ve daha etkili olur. (1 kere dinleyipte amaan olmuyor deyip bırakmamak gerekiyor!)

Nasıl kullanmalıyım?

Mp3’ü mp3 çalarınıza atın. Kulaklığınızı takın (Mp3 çalar dediğine bakmayın bilgisayarda olur ama kulaklık şart). Gözlerinizi bir bezle bağlayın (ortam yeterince karanlıksa buna gerek yok) ve çalan sese konsantre olun. Doz bitmeden kapatmayın.Sakın başka birşey düşünmeyin! Olacağına inanın.

i-doser

Evet yukarıda I-Doser nedir, nasıl kullanılır bunu öğrendik. Sıra geldi dozlarımızı paylaşmaya. Dozlardan önce küçük bir tavsiyede eklemek istiyorum:

“Yeni başlayanlar, french roast, sleeping angel, quick happy gibi hafif şeylerden denesinler, daha sonra marihuanna heroin gibi hayal gördürücü ve uyuşturucuları deneyin, ard arda dinlediğiniz her 2 dozdan sonra ‘Reset’ dozunu kullanın yoksa 3. ve ardında ki dozlar etki etmez.”

—————————————————————————————————————————————-

Şimdi ise kullanmayı öğreneceğiz. Bir link vereceğim ve oradaki dosyaları indireceksiniz.

İndirme linkine ulaşmak için tıklayınız.

Dosyayı indirdiğimizde için de dozların olduğu klasörü görüyoruz. 2.fotoğrafta yer alanlar ise dinleyecek olduğumuz dozlar.

 

dozlar

Peki bu dozları nasıl açıp dinleyeceğiz? Bunu için Setup klasöründe yer alan İ-Doser Premium dosyasını kurup dozlarımızı dinleyebiliriz.

Dozların anlamları:

Gate of hades : En muhteşem dozlardan, korku, ölüm hissi ve hiçbir zaman yaşayamayacağınız bir heyecan yaşatabilir.

Hands of god : I-Doser genelinde en etkili dozlardan birisidir. Youtube’de bir çok video’su bulunuyor. Fakat kimisi fake olabiliyor.

Lsd (hayal gördürücü) : Güçlü açık göz halüsinasyonları. Halisilasyon görmek istiyorsanız dinleyebilirsiniz.

Lucid Dream :  Rüyada, rüyalarınızı kontrol etmenizi sağlayan doz. Ama şunu bilin ki. Bu dozu dinleyipte hemen Lusid Rüya yapabilicem diye bir şey yok. Bu Doz sadece siz lusid rüya yapmadan önce sizi bir nevi ona hazırlamayı amaçlayan bir dozdur. Kısacası beyin motivesidir.

Quick Happy : Mutluluk verici bir dozdur.

Sleeping Angel :  Uyku getirici, uyku sorunlarına birebir. Dinlediğiniz zaman uykunuzu getirebilir.

Speed :  Mutluluk yaratıcı, enerji arttırıcı, uyku kaçırıcı.

Tranquil :  “Ruh Okşayıcı” En ilginç dozlardan. Nasıl olduğunu anlamak için denemeniz gerekiyor.

White Crosses : Bu dozu, dozu yapanlar bile açıklayamıyor. Mutlaka denemelisiniz.

Adrenochrome :  Çok güçlü hayal gördürücü, enerji verici bir dozdur.

Genesis : Ruh arındırıcı bir dozdur.

İnsomniac :  Çok aşırı güçlü uyku getirici bir dozdur.

Nitrous :  10 Dakikalık hızlı bir uyuşturucu, Güçlü öfori.

Trip : Göz açıkken bile güçlü hayal gördürücü, hayat değiştirici.

Alcol : Bildiğiniz alkol değil. Sadece I-Doser dozlarından birisidir. Etkisinin anlamı alkol etkisi vermesi yazıyor. Ama tam olarak gerçek bir alkol etkisi kesinlikle veremez.

Anestezi : Güçlü ağrı geçirici bir dozdur.

I-DOSER KULLANMA TAKVİMİ

Not: 1. Kuralımız kesinlikle ve kesinlikle azimdir. Eğer azim olmazsa inanın yüksek seviye dozlarını dinleyemezsiniz. Çünkü ilk 2 hafta dinleyeceğiniz dozlar daha basite indirgenmiş , beynin alışmadan alabileceği “maksimum” etkilere göre hazırlanmıştır.

İlk hafta: Başlangıç

İlk hafta tamamıyla başlangıç dozlarını dinleyeceğiz. Çünkü başlangıç dozlarının etkileri küçük fakat beynin i-Doser ‘ a alışması ve moderasyon için mükemmellikle ve saf yaratıcılıkla hazırlanmıştır.

Not2: İlk hafta her gün doz dinlemeyeceğiz. Çünkü beynin frekansları ve sesleri sindirmesi , anlayıp kavraması gerekir. Bu yüzden ilk başta yüklenmiyoruz. Her gün dinlememiz inanın başarıdan çok zaruret getirecektir.

İlk Aşk , İlk Heyecan : Quick Happy can!

Günlerden Pazartesi, ve karanlık bir oda ayarlayıp kulaklığımızı takıyoruz.Yüzümüze yumuşak bir havlu veya bir bez koyuyoruz. ( Bunun nedeni hassasiyet değil , doz ilk uyuşturmaya başladığında vücudu dozu dahada iyi hissetmek içindir. ) Ve ilk kahkahamızı atıyoruz

Çarşamba: Dinleyeceğimiz doz , tekrar Quick Happy . Unutmayın bir dozu 2. ve 3. denemede net hissedersiniz. İlk denemede reaksiyon alamamak çok normaldir.

Cuma: Beynimiz i-Doser yoluyla kahkaha atmayı öğrendi Ve şimdi asıl önemli olan hisse geldi . Düşünce hızlandırma , farklı hissetme ve olduğundan farklı düşünme. Dinleyeceğimiz doz Tranquil . Mutlaka denemeniz gerekiyor arkadaşlar.

Pazar: Ve ilk sevindirici haber. Hızlı uyuşturucu Nitrous. Bu doz size eğer daha önce THC içeren ( esrar , bally , crystal meth , rivotril , salvia , intellent ) madde kullandıysanız etkileri daha net olacaktır. Fakat eğer hiç kullanmadıysanız. Sizi yinede kendinizden geçirecek kadar etkilidir.

İyisiyle kötüsüyle ilk haftamızı atlattık.

2. Hafta:

Tamamiyle 1. haftada dinlediğimiz dozlarla geçecek. Fakat tek değişiklik artık her gün dinleyebilirsiniz. İlave olarak SADECE BU HAFTAYA özel olmakla birlikte düzensizce dinleyebilirsiniz. Yani gün gün dinleyeceğiniz doz önemli değil. Çünkü beyin modere aşamasında ve I-Doser’la yeni tanışıyor.

İlave olarak dinleyebileceğiniz dozlar: Alert+ , Brain+ , Theta , Speed , Sleeping Angel , Anti-Depresan , Alkol

3.Hafta: 

İlk 2 haftamızı “moderate” seviyeli dozlarla atlattık.

Bu hafta ise Doz dinlemeden önce, etkiyi maksimum almak için bir kaç damla limon yutmanız, beyninize şok dalgaları göndererek canlandırır ve bu sayede daha çok performans alırsınız. Bunu sürekli yapmayınız çünkü alışkanlık hale gelirse limonsuz dozun etkisi olmayacaktır.Sadece ayda en fazla 2 kez bu limon tekniğini kullanarak doz dinlemeye başlayın.

O anki ruh haliniz ne ise ve neye ihtiyacınız varsa (sinirli iseniz gülmeye, enerjik iseniz korkmaya veya yorgun iseniz enerjiye vesaire) ruh halinize göre doz seçin ve mutlaka QH , VERY STRONG sınıfına ait dozları açmayın. O an elde etmek istediğiniz duygu, beyninizin ona ihtiyacı varmış gibi davranmasıdır ve bu sizin için daha fazla etki göstereceğine işaret sayılır.

STRONG dozları, Günde en fazla (3 saat aralıklarla) 2 defa dinleyin.Çünkü STRONG doz seviyesi ile ilk kez tanışıyorsunuz haliyle defalarca dinlemeniz hem baş ağrısına yol açacak hem işe yaramayacak hemde beyninizin I-Doser’a karşı şüpheleri başlayacaktır.Bu durum ise Haftalık Takviminizin tamamen boşa çıkaracağına işaret eder. Her doz dinlemek istediğinizde kendinizi kandırmayarak gerçekten o an hangi duyguya bürünmek istediğinizi algılayın ve 1 haftanızı, beyniniz tarafından istenilen duygulara ait dozları (QH ve VERY STRONG Hariç) dinleyin.

Bu haftamızı böylelikle sonlandırdık ve ne kadarda işe yaramazlarsa siz o kadar inat edin ki başarasınız. Tıpkı yarın ne yapacağınızı planlamak gibi.Hiçbir şekilde şüpheleriniz olmasın. Hatta bu takvimi uygulayıp bugünlere kadar bile hiçbir etki almasanız da inadınız beyninizin önüne geçecek ve gerçekten işe yarayacaktır.

4. Hafta:

Artık beynimizin sinyallere karşı dirençli, güçlü ve işe yarar olduğunu o an dinleyeceğiniz MODERATE dozdan yüksek verim alınca anlayacaksınız ve bu sizi inanılmaz mutlu ederek tıpkı insanın bağışıklık sistemi kazanması gibi veya kanseri yenmeniz gibi I-Doser’a ve kendinize olağanüstü bir güven gelecek ve buda sizin için çok ama çok iyiye işaret edecektir.

Bu haftamızı ise istediğimiz MODERATE veya STRONG dozlarla geçireceğiz. Kesinlikle VERY STRONG ve QH dozlara geçiş yapmayacaz çünkü beynimiz bu sinyallere yeni alıştığı için VERY STRONG dozlarda karışıklık olacaktır. 4. Haftamızı Moderate ve STRONG dozlar ile kendinize güvenerek atlatırsanız %80’lik başarı elde etmiş olacaksınız ve bu sizde gerçekten mutlu edici bir özellik taşıyacaktır.

İlk 1. ayımızı bu şekilde tamamladık.

UNUTMAYINIZ;

  • Merdiven çıkmadan asla hedefimize ulaşamayız,
  • Sabretmeden asla istediğimizi elde edemeyiz,
  • İnanmadan asla bir şeylerde etki alamayız,
  • Güvenmeden asla bir şeyi benimseyemeyiz,
  • Korkarsanız asla başaramazsınız,
  • İnat ederseniz %100 başarırsınız.

Sabrederseniz, kendinizi şartlarsanız ve bu Takvime uygunluk göstererek inat ederseniz, hem hayatınıza ve kendinize karşı güveniniz yüksek derecede artar hemde I-Doser’a karşı alacağınız etki en az %75 en fazla %99 olur.

ALINTIDIR.

selomomo
Ziyaretçi
selomomo

bağımlılık yapıyomu

Admin Oktay
Ziyaretçi

Kesinlikle bağımlılık yapan bir yanı yok.

ilker
Ziyaretçi
ilker

nasıl bulabilrim bunu ?

Admin Oktay
Ziyaretçi

Neyi, nasıl bulabilir misiniz?

AdamBir
Ziyaretçi
AdamBir

:) arkadaş ciddi ciddi madde bağımlısı :)

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

admin bir şey soracaktım.şimdi benim önümde bi sınav var sınava çalışırken daha iyi anlayabilmem için bir doz varmı yoksada bunlardan… Read more »

Admin Oktay
Ziyaretçi

Bu dozlar yaklaşık 2-3 hafta çalışma sonrası tam etki etkiyor. Tabii ki de sizin dediğiniz tarzda bir doz var. İsmini… Read more »

mehmet
Ziyaretçi
mehmet

az önce Quick Happy i açtım ve dinler dinlemez içimi bi korku kapladı 5.saniyede kapattım.2-3 kez tam dinlemeyi denedim ama… Read more »

Admin Oktay
Ziyaretçi

İlk hafta her gün bir kere dinlemelisiniz. Eğer 2-3 defa dinlemek istiyorsanız, aralarda Reset dozunu dinlemek zorundasınız. Ayrıca ilk günden… Read more »

Batu
Ziyaretçi
Batu

Link atarmısın bir yere upload edermisin dozları

Ahmet
Ziyaretçi
Ahmet

Memory plus’dı galıba

Rıdvan
Ziyaretçi
Rıdvan

hocam dozların etkilerinin strong very strong veya qh oldugunu nerden anlarız ?

Admin Oktay
Ziyaretçi

Dosyaları İ-Doser Premium programı ile açtığınız zaman program size dozun gücünü gösteriyor.

ekrem
Ziyaretçi
ekrem

mp3 e nasıl aktarıcaz

Admin Oktay
Ziyaretçi

İnternetten dozların mp3 formatında olanlarını indirip telefonunuza veya mp3 çalarınıza aktarabilirsiniz.

Ramazan Yalçınkaya
Ziyaretçi
Ramazan Yalçınkaya

Sayın admin bu link server hatası veriyor ne yapabilirim acaba bide bu dozlardan baska.varmı mesela demin sitesine baktım hepsi ücretli… Read more »

Admin Oktay
Ziyaretçi

Link çalışıyor. Tarayıcınızın çerezlerini deneyip tekrar deneyebilir misiniz?

Ramazan Yalçınkaya
Ziyaretçi
Ramazan Yalçınkaya

Tamamdır ben mobilde indiremedim server hatası verdi ama pc de indirdim şuan soğolun.

Kadir
Ziyaretçi
Kadir

Arkadaşlar Aylardır Dinlediğim Bişey. Eğer Amacınız Yoksa Tavsiye Etmem Bi Çok Çeviri Yaptım Doz Bunlarla Sınırlı Değil Ruhsal Fenomen Blog… Read more »

Musa Ekiz
Ziyaretçi
Musa Ekiz

Bu olay frekanslarlamı alakalı yanı dozun sesini kıssak bile etki edermi ?

Admin Oktay
Ziyaretçi

Her iki kulaklıktan farklı frekanslarda sesler yolladığı için, yüksek sesle dinlemek daha uygundur.

Müptezel
Ziyaretçi
Müptezel

Herhangi bir yan etkisi varmı ? Yani mesela bünye alıştı ve 2 3 sefer dinlemeye başladım bunun bi sakıncısı olur… Read more »

adım falan yok
Ziyaretçi
adım falan yok

link ölü admin

Ali tekin
Ziyaretçi
Ali tekin

link ölü admin bey. ilgilenirmisiniz..?

IDOSERTR
Ziyaretçi
IDOSERTR

Elinize Sağlık benim sitemede beklerim :)
http://idoser.hol.es

Nexus
Ziyaretçi
Nexus

Admin bey sizin kullandığınız yada tavsiye ettiğiniz bir doz var mıdır? Bende arada canım sıkıldıkça kullanıyorum’da etkisini’de gayet iyi gösteriyor.

Admin
Yönetici

Idoser kullanmıyorum.

Fare
Ziyaretçi
Fare

Indiremiyorum