background

Wi-Fi Şifresi Öğrenme/Bulma

  • 8 Ağustos 2014
  • 0

Wi-Fi şifresi bulmayı Dumpper ve Jumpstart programları ile gerçekleştireceğiz. Tabii her wi-fi yın şifresini bulamaz bu programlar. Yaklaşık olarak şifresini bulmak istediğiniz wi-fi ların ancak %50-60 ını tespit edebilirsiniz. Artık anlatıma başlayalım.

1) Dumpper ve Jumpstart programlarını indiriyorsunuz ve Jumpstart’ı kuruyorsunuz.

2)Dumpper programını açıyorsunuz ve Start butonuna basıyoruz.

3)Ardından aşağıdaki listeye çevrenizdeki bütün wi-fi ları sıralayacaktır.Üstte bulunan Wps’ye tıklıyoruz.

4)Tıkladığımızda önümüze bir ekran gelecek ve orada üst tarafta “Todas las redes” ve “Solo rides conocides” olacak.Biz  “Todas las redes” tikini işaretliyoruz ve Start butonuna basıyoruz.

5)Yine alt alta etrafınızdaki wi-fi ları sıralayacaktır.Şifre bulmaya başlamadan önce “Cambiar” yazan butona tıklıyoruz ve Jumpstart’ı nereye kurduysak orayı seçiyoruz. Ben ‘C:Program Files (x86)Jumpstart’a kurduğum için orayı seçtim. Ardından kurduğunuz yeri seçip kapatıyorsunuz.

6)Artık son adımdayız.Şifresini bulacağımız wi-fi’ın size % kaç sinyal gönderdiğine bakmamız lazım.Eğer wi-fi’den %50 nin üzerinde sinyal alıyorsanız şifre bulma işlemini başlatabilirsiniz.Şifresini bulmak istediğiniz wi-fi’ın listeden adının üzerine bir kere tıklamanız yeterlidir. Sonra ise altta bulunan Iniciar Jumpstart butonuna 1 kere basmanız gerekiyor. Sonrasında ise hiçbir şey yapmanıza gerek yok program zaten kendisi bu işi halleder.Ama başta söylediğim gibi her wi-fi’ın şifresini bu program. Lütfen bu programları illegal işler için kullanmayınız.

ÖNEMLİ NOT:Yaptığınız işlerden hiçbir şekilde blogumuz ve blog yazarlarımız sorumlu değildir.

Bu bilgiler Deep Web TR tarafından toplanıp hazırlanmıştır.Emeğe saygı lütfen.

avatar