background

The Connection Has Timed Out Hatası

  • 5 Temmuz 2014
  • 0
Son zamanlarda hem yoğunluktan,hem de güvenlik sorunlarından dolayı Deep Web ‘de yer alan siteler linklerini paylaşmıyor.Google aracılığı ile bulunan onion uzantılı site adresleri büyük ölçüde eski adresler ve açılmıyorlar.Bu hatanın %90 nedeni budur.(Deep Web için)
Bunun dışında bağlantı sorunlarını da düşünebiliriz.İlk olarak dns ayarlarınızı sıfırlayın.Bunu, Başlat/Denetim Masası/Ağ ve Paylaşım Merkezi/Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştirin bölümünde kullandığınız bağlantı türüne (Kablosuz,kablolu vb) sağ tıklayarak Özellikler bölümünden yapabilirsiniz.
Dns sıfırlamasından sonra Tor Browser ‘ın en güncel sürümünü kullandığınızdan emin olun.Genel internet bağlantınızı kontrol edin,normal sitelere erişmeye çalışın.

Son olarak TheHiddenWiki ye girmeye çalışın Tor ile.Girebiliyorsanız bağlantınızda sorun yok demektir.Sorun diğer sitelerden ve serverlardan kaynaklanıyordur.Bu durumda yapılabilecek tek şey Tor Browser ‘dan yeni bir kimlik alıp tekrar denemek.Sorununuz çözülmediyse çalışan linkler bulmak tek çözüm.
http://goo.gl/PlGuX0
Adresinden çalışan,son linkleri takip edebilirsiniz.The Connection Has Timed Out hatası alıyorsanız girmeye çalıştığınız site ya kapanmıştır ya da taşınmıştır.

avatar