background
killer kid

Tarihin en Psikopat 10 Çocuğu

  • 7 Aralık 2015
  • 0

10- Bryan Freeman(17), David Freeman(16):
Çevrelerinde, kedilere işkence edip kafalarını kesmeleriyle bilinen kardeşler, 1995 yılında anne-babalarını ve 11 yaşındaki kardeşlerini bıçaklayarak öldürdü ve ikisi de ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

9- Brenda Ann Spencer(16):
1970 yılında okuluna bir silahla giden Spencer, 2 kişiyi öldürüp 8 kişiyi yaraladı. “Niye yaptın” sorusuna “Pazartesileri hiç sevmem, bu olay pazartesine neşe kattı” cevabını verdi.

8- Eric Smith(13):
1993 yılında Smith, 4 yaşındaki Derrick Robbie’yi döverek ve boğarak öldürdü, daha sonra cesedi parçaladı ve bir sopayla cinsel tacizde bulundu.

7- Graham Young(15):
Ailesini ve sınıf arkadaşlarını zehirleyen Young, üvey annesinin ölümüne sebep oldu. Olayın ardından bir akıl hastanesine yatırıldı ve orada geçirdiği 9 yılın ardından bir kez daha insanları zehirledi. Bu kez zehirlediği 70 kişiden 2 tanesi hayatını kaybetti.

6- Jon Venables- Robert Thompson (10):
Bu iki İngiliz arkadaş bir alışveriş merkezinden 2 yaşındaki James Bulger’ı kaçırdı. Demir sopalar ve tuğlalarla döverek öldürdükleri çocuğun cesedini tren raylarına bırakıp kaçtılar.

5- Amarjeet Sada(8):
Önce 8 aylık kız kardeşini öldüren Sada’nın gazabından 9 aylık kuzeni de kurtulamadı. Bu cinayetleri ailesi tarafından saklanan Sada daha sonra başka bir bebeğin başını taşla ezerek öldürünce yakalandı.

4- Kipland Kinkel(15):
1998 yılında anne-babasını silahla vurarak öldüren ve cesetlerine 5 bomba yerleştiren Kinkel daha sonra okuduğu liseyi basarak 24 arkadaşını vurdu, iki tanesinin ölümüne neden oldu.

3-Joshua Phillips(14):
8 yaşındaki Maddie Clifton’u beyzbol sopasıyla öldürdürdükten sonra çürümeye başlayan cesedi su yatağının altına gizledi. Bir süre sonra su sızdırmaya başlayan yatağı kaldıran annesi cesedi buldu ve oğlunu polise teslim etti. Phillips ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

2-Mary Bell(12):
1968 yılında 2 küçük çocuğu boğarak öldüren Bell, kurbanlarından birinin karnına adının baş harfini kazımayı ihmal etmedi. Daha sonra yakalanınca “Öldürmenin hazzını ve heyecanını yaşamak için yaptım” diye ifade verdi.

1-Jesse Pomeroy(14):
1800’lü yılların sonunda yaşayan Pomeroy, 7 küçük çocuğa işkence etti ve 2 çocuğu öldürerek cesetlerini parçaladı. Daha sonra yakalanarak sorguya çekilince toplam 29 çocuğu öldürdüğünü itiraf etti. Bu itirafın üzerine araştırma yapan polis, Pomerov’un evinde gömülü 12 cesede ulaştı.