background

Soru Sor (Eski-6)

Bu sayfadaki yorum sayısı sınıra ulaştı, yeni sorularınızı ve yorumlarınızı üstteki menüde yer alan ‘Soru Sor’ butonuna tıklayarak bizlere iletebilirsiniz.Sitenin kullanımının zorlaşmaması için belirli aralıklarla soru sor sayfasını yeniliyoruz.

Eski sorulara ve yorumlara yorum arşivi sayfamızdan erişebilirsiniz.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.

0 thoughts on “Soru Sor (Eski-6)

 1. Selamlar facebookta bi grup açsak kapalı bi grup , istek göndererek gruba alsak güzel bi paylaşım yeri olabilir mi ? desteklermisiniz?

 2. Merhaba hocam. Bir konuda teknik yardım gerekiyor acaba Skype kullanıyor musunuz?

 3. The Hidden Wiki yasal site midir? Nede olsa sadece link barındırıyor site içinde taşkınlık yok.

 4. deep web seviye 3 hakkında bilgi verebilir misiniz? daha önemlisi nasıl erişebiliriz?

 5. ücretsiz maçları çok araştırarak bulabilir miyim ?

 6. Violent Desire Deep Web de yer alan en popüler gore sitelerinden biriydi.Fakat son zamanlarda Deep Web 'in çok popüler olması ile bazı sorunlar oluştu ve site kapandı.Link değiştirdiler mi bilmiyorum fakat benim düşüncem sitenin tamamen kapandığı yönünde.Violent Desire gibi bir sitenin linki daima bulunurdu çünkü.

 7. Tor Browser 'da indirme konusunda bahsettiğiniz gibi sorunlar oluşabiliyor.Fakat belirttiğiniz 9 mb durumuyla ben hiç karşılaşmadım.Tor un en güncel sürümünü kullandığınızdan emin olun.Ama bu çok büyük bir sorun değil şahsen.Yani indirme gerçekleşiyor,sadece takip edemiyoruz işlemi.
  Bu durum sizin için bir problem ise [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.Çok hızlı cevap veriyorlar ve gerçekten ilgileniyorlar.
  Ubuntu üzerinden Deep Web 'e girebilmek için Tor kurmanız yeterli.Antivirüs kurarsanız çok daha iyi olur fakat Ubuntu Windows a göre çok daha güvenli.Yani kurmasanız da bir sorun oluşmaz.

  *Ubuntu da Tor kurulumunu anlatan bir video çektik,anasayfadan izleyebilirsiniz.

 8. Linkleri Googla 'dan araştırarak -ingilizce aratırsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz- linkleri bulabilirsiniz.Deep Web de ise Hiddenwiki ve benzeri dizin sitelerinden link bulabilirsiniz.Başka bir yolu yok.

  http://deepwebtr.blogspot.com.tr/p/blog-page_12.html

 9. Bunu Tor un data dosyalarında düzenleme yapmadan gerçekleştirmek zor.Konu hakkında Tor editörlerine mail atacağım,sonucu blogdan paylaşırım.

 10. Bu konuyu soran birçok kişi var.Deep Web için bir arama motoru olsa her şey daha kolay olurdu,evet.İstediğimiz tüm linkleri bulurduk.Fakat Deep Web hem işleyiş olarak hem de hız olarak böyle bir uygulamaya göre değil.Yani tüm linkleri açıklamalarıyla bulabileceğimiz Google benzeri bir site yok.
  Ama normal web de ''Deep Web Tesla Experiments'' şeklinde aratırsanız birkaç link bulursunuz.
  Violent desire yerine normal web de bestgore işinizi görebilir.

 11. Evidence eliminator ve benzeri yazılımları kullanmanıza hiç gerek yok.Ccleaner yeterli.Çünkü zaten internette yaptığınız birçok işlem internet sağlayıcıları taraafından kayıt altına alınıyor.Yani bilgisayarınızı temizlemeniz çok da önemli değil,isterseniz format bile atabilirsiniz.
  Şahsen en önemli konu işletim sistemi.Ubuntu kullanmak çok önemli.
  Ubuntu kurulumu:
  http://deepwebtr.blogspot.com.tr/2014/07/flash-bellek-uzerinden-linux-kullanma.html
  Ubuntu da Tor kurulumu:
  http://deepwebtr.blogspot.com.tr/2014/07/ubuntu-da-tor-kurulumu-video.html

  Çerez dosyalarını pek kafaya takmayın.

 12. Merhaba,elbette desteklerim,blogda reklamını da yaparım.Grubu kurarsanız [email protected] 'dan bize bildirin lütfen.

 13. Merhaba,Skype kullanmıyorum.
  [email protected] adresinden ya da
  https://www.facebook.com/deep.web.148 ile Facebook üzerinden konuşabiliriz.

 14. Yasallık ülkeden ülkeye değişiyor.Bizim anayasamızda suçu işlemek kadar şuç işlenmesine yardım sağlamak da suç.Yani teorik olarak HiddenWiki suç işliyor.Fakat avukat değilim,en doğru bilgiyi bir avukat verecektir.

 15. Deep Web 3.seviye çeşitli illegal ve gizli sitelerin bulunduğu bir katman olarak bilinir.Bu katmana girmek için proxy kullanmak yeterlidir.Yani Tor olmadan da girebilirsiniz.Katmanlar biraz teorik,yani uygulama konusunda pek bilgi-döküman yok fakat;

  http://4.bp.blogspot.com/-KzdX2VrmGYM/Uv0yPFIQXsI/AAAAAAAAEdQ/DQPUhzIOV3c/s1600/1.png

 16. Çok zor,bulsanız bile ne kadar güvenilir olabilir ki?Bu konuda insanları yönlendirmek istemem fakat Deep Web 'de ücretsiz şikeli maç konusu sadece bir dedikodu.Tabi bu benim düşüncem.

 17. ***Facebook 'da Deep Web Türkiye adlı gruba katılarak bize destek olabilirsiniz.Grupta paylaşım yapılacaktır.***

  https://www.facebook.com/groups/278633555653588/

 18. Deep web de yasal yasal olmayan ayrımı yapmadan mutlaka görülmesi gereken ya da en iyi siteler şeklinde top 10 bir liste yapsaniz hangi siteleri söylersiniz link paylasmadiginizi biliyorum sadece isim olarak istiyorum

 19. Deep web hep kötü olarak lanse ediliyor sizden bize deep web in iyi yönlerini gösteren bir paylaşım bekliyorum örneğin deep web de en iyi video sitesi mail , e book, bilimsel içerik vs kategoriler şeklinde bize bir kaç öneri en azından site adı söylerseniz bizi de bu bloga girenleri de en azından deep web i normallestirmek adına yasal iceriklere yönlendirmiş olursunuz

 20. İleri teknoloji derken şu anda piyasada olmayan bilgisayarlar telefonlar ama bizimkilerden çok farklıymışlar