background

Soru Sor (Eski-5)

Bu sayfadaki yorum sayısı sınıra ulaştı, yeni sorularınızı ve yorumlarınızı üstteki menüde yer alan ‘Soru Sor’ butonuna tıklayarak bizlere iletebilirsiniz.Sitenin kullanımının zorlaşmaması için belirli aralıklarla soru sor sayfasını yeniliyoruz.

Eski sorulara ve yorumlara yorum arşivi sayfamızdan erişebilirsiniz.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.

0 thoughts on “Soru Sor (Eski-5)

 1. Merhaba deep web üzerinden bitcoin ile hacker kiralamak ne kadar güvenlidir? Sonuçta sadece bitcoini transfer edeceğiz devamını onlar halledip bana güvenli mail üzerinden ulaşacaklar? Teşekkürler

 2. Adminciğim şimdi ben Tor indirdim kardeşim ama bu Tor şimdi Deep Web mi oluyor nedir anlamadım yardım eder misin daha yeniyim sağol.

 3. Merhaba 2 tane sorum olacak
  1) deep webin kurucusu bellimidir amaclari nelerdir
  2)deep webdeki ruh fotoğrafları gercekmidir

 4. .onion site kurmayı arasamda bulkamadım yardım edermisin

 5. Büyük ihtimalle bir sorun olmaz.İçiniz rahat olsun,fakat çocuk pornosu ve uyuşturucu sitelerine girmemeye çalışın.Bu sitelerin takip edildiği bilinen bir olay.

 6. Bu durum her sitede oluşuyor mu?Örneğin TheHiddenWiki de de aynı sorun var mı?
  Bazı siteler id-şifre isteyebilir fakat genel olarak Tor ağındaki sitelere giriş serbesttir.

 7. Bir süredir yurt dışında olduğum için ilgilenemedim blogla.Önümüzdeki günlerde sorular ve mailleri cevaplayacağım,birikmiş.

 8. Evet,daha önce karşılaşmıştım.Tabi Deep Web de satılan ürünlerin güvenilirliği çok sorgulanan bir konu.Bir sorun çıkarsa itiraz edebileceğiniz bir kişi ya da site yok.
  İlk olarak genel satış sitelerine bakın,gelen uyarılardan sonra link paylaşmamaya başladım.
  Google 'da 'buy steam codes on deep web' olarak aratırsanız da bulabilirsiniz doğru linkleri.

 9. Türkiye den Deep Web 'de satış yapan birine hiç rastlamadım.Türkçe içerik bile yok denilebilecek kadar az.

 10. İçiniz rahat olsun,büyük bir ihtimalle bir şey olmaz.Ki Deep Web sitelerinin içerikleri adreslerinden anlaşılamıyor.Bu da kendinizi savunmada size avantaj sağlar.

 11. Deep Web de bu konuda açılan ilanların %90 ı gerçek değil,sadece Btc çalmak için açılan ilanlar.Bu konuda bir işlem yapacaksanız kesinlikle işlem geçmişini,daha önce hacker la iş yapan kişilerin yorumlarını okuyun.Unutmayın Btc leriniz çalınırsa geri almak için hiçbir yol yok.
  Şahsi düşüncem bu tür ilanlara inanmamanız,güvenmemeniz yönünde.

 12. Deep Web bir ağın adı.Bu ağda her türlü site var.Ve bu ağa erişebilmek için belirli server lardan geçmek gerekiyor.Tor Browser ip adresinizi değiştiriyor,bu serverlardan geçiriyor.Ve sizde herhangi bir Deep Web sitesine giriş yapıyorsunuz.Kısacası Tor Browser Deep Web için bir anahtar görevi görüyor.
  Deep Web deki siteler .onion uzantısına sahiptir,burdan anlayabilirsiniz.Bu siteleri Google dan bulabilirsiniz.

 13. 1) Deep Web zaman içinde birçok bileşen ile oluşmuştur ve bir kişi tarafından kurulmamıştır.Yani Tor Browser ı yaratan biri var,Btc yi yaratan biri var,serverları düşünen biri var.Bunun gibi birçok konu birleşmiş ve Deep Web ortaya çıkmıştır.
  2)Bu soruya net bir cevap veremem,fotoğraflara bakan kişiye göre değişir gerçek.Şahsen o fotoğraflar gerçek değil :)

 14. Lütfen [email protected] a mail atın,elimde hazır bir anlatım var,uzun olduğu için buradan paylaşamıyorum.

 15. Evet satılıyor,hatta yakın bir geçmişe kadar sadece şikeli maç satan siteler vardı.Artık bu sitelere erişilemiyor.
  Fiyat konusunda bir şey diyemem,bu bir değişken.Fakat ben Deep Web de şikeli maş alım-satımını mantıklı bulmuyorum.Çünkü maçı aldınız ve maç size belirtilenden farklı bitti,ne yapacaksınız? İtiraz edebileceğiniz kimse yok.
  Normal web de de şikeli maçlar satılıyor yüksek fiyatlara.Bunları incelemek daha mantıklı geliyor.Sonuçta satıcının kimliğini bulmak ve hak aramak mümkün.
  Sonuç olarak ben Deep Web yerinde normal web i tercih ederdim bu konuda.

 16. Kesinlikle gümrükte tespit edilir.Bakın %99 demiyorum.Kesin.
  Çünkü metal ve ağır illegal ürünler,kokulu ve kamuflajı zor uyuşturucular gümrükte çok kolay tespit ediliyor.Çok riskli,dikkatli olun.

 17. İlk olarak Tor da yeni kimlik almayı deneyin,bunu birkaç kez tekrarlayın.Dns ayarlarınızı sıfırlayın.Modeminizi resetleyin.
  Deep Web eskisi gibi kolay erişilen bir ağ değil.Artık çalışan aktif linkler paylaşılmıyor.Birçok siteye erişilemiyor insanlar.Bu durumda yapılabilecek tek şey iyi bir araştırmayla çalışan,aktif linkler bulmak.

 18. Merhaba,soruları maddeler şeklinde cevaplamak istiyorum;
  *Mac ve ios çok daha güvenli,birçok virüs ve zararlı içerik windows da çalışması için kodlanıyor.Durum böyle olunca mac,ios,linux gibi sistemler bunlardan pek etkilenmiyor.Ben Ubuntu yu öneriyorum.Hızlı ve güvenli.
  *Bitcoin i borsa gibi düşünün,arz-talep ilişkisine bağlıdır.Yani Btc ye ne kadar talep olursa fiyat o kadar yükselir.Örneğin 2 yıl önce 1 Btc 200 Tl civarındaydı.Yakın zamanda düşebilir de yükselebilir de.
  *Bitcoin birim fiyatı çok yüksek,mining yapmak pek mantıklı değil.Yani harcadığınız elektrik kazandığınız Btc den daha fazla olur,zarar yaparsınız.Mining i sadece işlemciniz ve ekran kartınız ile de yapabilirsiniz.Bunun için çeşitli programlar var.
  *Fakat işlemci ve ekran kartınızla yaparsanız pek verimli olmaz.Sadece mining için tasarlanan işlemcileri (asic miners) alırsanız bunlar ile gayet kolay mining yapabilirsiniz.Tabi fiyatları yüksektir.Bu ürünlerin çoğu bir kablo ile bilgisayarınıza bağlanır ve otomatik olarak mining yapar.Oldukça kolaydır.
  *Deep Web de Facebook hack ile ilgili hem bilgiler veriliyor hem de Btc karşılığında istenilen hesap hacklenebiliyor.Tabi doğru linki bulmak gerekiyor.

 19. Deep Web de crack aramayın,bulduğunuz cracklerin çoğu virüs ve zararlı yazılımlar içerir.Her zaman dediğimiz gibi sadece crack değil,Deep Web den hiçbir şey indirmeyin,konum bilginiz kolaylıkla tespit edilebilir.

 20. Bitcoin alım satım yapmanızı sağlar.Btc olmadan forumlarda gezebilir,blogları okuyabilir,resimlere bakabilirsiniz.Deep Web doğru linkleri bulduğunuz zaman çok iyi bir sistemdir.Kaldı ki Deep Web gibi bir yerde Btc genellikle silah ve uyuşturucu satışı için kullanılır.