background

Soru Sor (Eski-3)

Bu sayfadaki yorum sayısı sınıra ulaştı, yeni sorularınızı ve yorumlarınızı üstteki menüde yer alan ‘Soru Sor’ butonuna tıklayarak bizlere iletebilirsiniz.Sitenin kullanımının zorlaşmaması için belirli aralıklarla soru sor sayfasını yeniliyoruz.

Eski sorulara ve yorumlara yorum arşivi sayfamızdan erişebilirsiniz.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.

0 thoughts on “Soru Sor (Eski-3)

 1. selam ben .onion uzantılı site kurmaya çalıştım fakat dediklerinizi aynen yapmama rağmen onion uzantılı linkime tordan girmeye çalıştıgımda site adresi yerine localhost/index.html gelip site açılmıyor normal bi browserden localhost a girdiğimde index gözüküyor sorun neden olabilir

 2. SilkRoad gibi alışveriş sitelerinde alıcılar nasıl güvenipte açık adreslerini satıcılara verebiliyorlar?

 3. Deep Web'te bizim için araba hırsızlığı yapabilecek insanlar bulabileceğimiz yazıyor. Acaba bu doğru mudur?

 4. Tor kullandığımı gizleyebilir miyim?

 5. SilkRoad sitesindeki satıcıların adresleri gelen kargoda yazıyor öyle değil mi? Bu satıcılar için çok tehlikeli değil midir?

 6. Sadece merak ettiğim için sormak istiyorum; SilkRoad ve Black Market Reloaded gibi alışveriş sitelerinde nasıl satıcı olunur? Neler yapmak gerekir. Teşekkürler.

 7. Anlattığımız yöntemde bahsettiğiniz sorun sürekli oluşuyor.Onion site açma konusundaki yazımızı kaldırıyorum.En kısa zamanda daha detaylı ve hatasız bir anlatım yapacağız.Teşekkürler

 8. Silkroad adlı sitede alıcı da satıcı da risk altındadır.Çünkü yapılan bir gönderimde kargonun üstünde gönderici adresi de yazar.Yani gönderici alıcının adresini bilir,alıcı göndericinin.
  Durum böyle olunca da tarafların birbirine güvenmek dışında seçenekleri kalmıyor.Ki zaten amacı uyuşturucu almak isteyen biri de bu riskleri göze alır.

 9. Bu tür ilanlar var fakat doğruluğu kanıtlanmış değil.Kanıtlanamaz da.İşlem başarılı olsa bile bunu feedback yapmazlar normal olarak :)

 10. Hayır.Tor 'un kullandığı serverlar bellidir.Siz bu serverlardan çıkar ve hedefe ulaşırsınız.Adresiniz bilinmez ama Tor kullandığınız bellidir.

 11. Benzer bir soruyu demin cevapladım.Kısaca yazayım.Satıcılar genellikle açık adreslerini vermezler.Bunun yerine bulundukları şehrin posta ofisini adres gösterirler.Bu da bir nevi koruma sağlar.

 12. Teorik olarak yazıyorum,bu işler illegal ve uzak durulması gereken durumlardır.Bu sitelerde satıcı olmak ikiye ayrılır.Drug-Others…
  Uyuşturucu satmak için net bilmiyorum,2bin ya da 3bin Usd ödersiniz ve level 3 olursunuz.Ayrıca her satışta komisyon kesintisi vardır.
  Uyuşturucu dışında bir ürün satmak için level 2 olmanız gerekir.Bunun için de bin Usd civarında para ödemeniz gerekir.

 13. Kalan sorular yarın cevaplanacaktır.İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.
  (Sorunuz eski soru sor sayfasında kalmış ve cevaplanmış olabilir,alttaki linkten kontrol ediniz.)

  http://deepwebtr.blogspot.com/p/soru-sor_4.html

 14. teşekkürler admin bu konuyu çözüme kavuşturabilirseniz bi ipekyolu da Türkiyeden çıkabilir :)

 15. Şuanda herhangi bir sorunum yok sadece deepwebtr.blogspot.com adminine TEŞEKKÜRLERİMİ iletmek istiyorum soru ve sorunlara bu kadar çabuk cevap verdiği için tekrar Teşekkürler ADMIN umarım sorulara her zaman bu hassasiyeti gösterirsiniz..

 16. Deep Web'te kaç tane alışveriş sitesi var?

 17. Google'a site:onion.to yazarak ulaşabilir miyim sitelere?

 18. Bilgisayarım bozulursa online cüzdan sitesindeki Bitcoin hesabımda gider mi?

 19. Her ödeme geldiğinde wallet.dat dosyasını güncellemem mi gerekiyor?

 20. merhaba deep wen linkine tıkladım sitenizden ancak giremedim bu konuda yardımcı olurmusunuz ilgilenipte bilgilendirirmisiniz tşk ederim