background

Soru Sor (Eski-2)

Bu sayfadaki yorum sayısı sınıra ulaştı, yeni sorularınızı ve yorumlarınızı üstteki menüde yer alan ‘Soru Sor’ butonuna tıklayarak bizlere iletebilirsiniz.Sitenin kullanımının zorlaşmaması için belirli aralıklarla soru sor sayfasını yeniliyoruz.

Eski sorulara ve yorumlara yorum arşivi sayfamızdan erişebilirsiniz.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.

Adsız
Ziyaretçi
Adsız

kolay gelsin acık konusacagım 1 adet lsd almak istiyorum silkroaddan fakat farkedilirmi gümrükte takılırmı şüpheliyim ama lsd bi kagıt parcası… Read more »

Adsız
Ziyaretçi
Adsız

"Bu yorum yazar tarafından silindi." yazıyor. Sorması ayıp soru ne ile ilgiliydi acaba?

Adsız
Ziyaretçi
Adsız

VirtualBox ile sanal makina kuracağım.bu makinaya linux işletim sistemi yükleyeceğim.Güvenlik sağlamış olurmuyum? Ve işletim sistemim yine windows olacak ama deep… Read more »

ADMIN
Ziyaretçi

LÜTFEN BU SAYFADA SORU SORMAYINIZ.YENİ ''SORU SOR'' SAYFASININ LİNKİ AŞAĞIDADIR.

http://deepwebtr.blogspot.com/p/soru-sor_4.html

Adsız
Ziyaretçi
Adsız

Selamlar. Deep web i araştırırken yanlışlıkla normal tarayıcıdan onion uzantılı linke tıkladım ve hemen kapattım. Bu bir sorun oluşturur mu… Read more »

Adsız
Ziyaretçi
Adsız

Peki, zeki müren de bizi görecekmi mantığı ile; Bana atanan IP tamam sorunsuzda (çünkü ben bilimsel tarama yapıyorum) torun başkasına… Read more »

Adsız
Ziyaretçi
Adsız

Admin deep web girmek istiyorum ama temel İngilizce ve risklerden biraz korkuyorum deep weeb nerden nasıl indirebiliriz ve gizliligimizi korumak… Read more »

Okan Tag
Ziyaretçi

ben bir ebook indirmeyi dusunuyorumda pcmde ttnetin verdigi lisansli mcafee var sizce guvenlimi

Mehmet Başıbüyük
Ziyaretçi

ben tor browser kurdum firefoxa fakat denediğim hiçbir .onion sitesini açmıyor The connection has timed out The server at 2r2tz6wzqh7gaji7.onion.to… Read more »

1 9 10 11