background

Soru Sor (Eski-1)

Bu sayfadaki yorum sayısı sınıra ulaştı, yeni sorularınızı ve yorumlarınızı üstteki menüde yer alan ‘Soru Sor’ butonuna tıklayarak bizlere iletebilirsiniz.Sitenin kullanımının zorlaşmaması için belirli aralıklarla soru sor sayfasını yeniliyoruz.

Eski sorulara ve yorumlara yorum arşivi sayfamızdan erişebilirsiniz.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.

0 thoughts on “Soru Sor (Eski-1)

 1. Parayla satılan proxy programları gizliliğimizi tam anlamıyla koruyabilir mi?

 2. deep web de sıkelı maç satan sıteler arıyorum bu konuda yardımcı olabilirmıısn

 3. Daha önce de soruldu;Deep Web 'de şikeli maç bulamazsınız.Bulduklarınız şikeli maçlar değildir.Deep Web 'de şikeli maç bilgileri Bitcoin karşılığında paylaşılır ki miktarlar çok yüksektir.Şikeli maç satan birkaç site var.Doğrulukları hakkında net bir bilgim yok.Bir şikeli maç sonucunu 5-10 Bitcoin arasına satıyorlar.Yani bu yaklaşık 10-20 bin TL yapıyor.Ki bu maçların gerçekten şikeli olup olmadığı da bilinmiyor.Ayrıca dolandırıldığınız taktirde itiraz edebileceğiniz bir platform,kurum,kuruluş yok.
  Yani kısacası şikeli maç konusunda Deep Web 'e pek güvenmeyin.Ama araştırın,belki ücretsiz olarak paylaşım yapılan siteler de bulabilirsiniz.

 4. Anladım.Ben bugüne kadar Deep Web 'de var olan bir Türk sitesine rastlamadım.Türkçe dil desteği olan yabancı kaynaklı siteler var.Fakat Türkiye 'den tedarik yapan ve ya Türkiye kaynaklı bir site yok,şimdilik.
  Umarım yakın bir zamanda olur.Tabi bu konularda uzman polisimiz hemen müdahale edecektir :)

 5. Elbette.Birçok makale ve döküman sitesi bilimsel,kültürel ve teknolojik paylaşımlar yaparak geniş okuyucu kitlelerine ulaşıyor.Hep diyorum,Deep Web illegal bir sistem değil,sistemin içinde bulunan sitelerin çoğu illegal olduğu için,legal ve çok iyi siteler de bu işten nasibini alıyor.
  Sorunuza örnek olarak Wikileaks verilebilir.

 6. Hayır.Para ile satılan proxy programlarının en önemli özellikleri hızlı ve sabit ip adresleri kullanmalarıdır.Zaten güvenlik açısından sadece proxy ile yetinirseniz hiçbir şekilde güvende olmazsınız.Bu konuda güvenlik önlemlerini almanız ve dikkatli olmanız gerekir.En önemli konulardan biri veri akışını minimuma indirmenizdir.Yani gizlenirken upload/download yapmamalısınız.

 7. Bu konuda bir bilgim yok.Fakat aşağıda verdiğim linkten öğrenebilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

  https://www.torproject.org/docs/trademark-faq.html.en

 8. *** Çok yakında Tormail konusunda bir makale yayınlayacağız.Şimdilik Google 'dan araştırabilirsiniz.Teşekkürler ***

 9. merhabalar. bazı oyunlar için toru kullanıyorum. oyunlarda farklı hesaplar için farklı IP ler gerekiyor. aynı IP ile birden fazla hesapla oynadınmı banlanıyorsun o yüzden her hesabı farklı IP ile kullanmak gerekiyor. tor IP alırken aynı IP nin tekrar gelme olasılığı nedir? yada şöyle sorayım ben torla oyuna her seferinde daha önce bir kere bile kullanmadığım IP yi kullanarak giriş yapmak istiyorum. bu mümkünmüdür? yoksa IP çeteresi tutmam gerekecek aynısı denk gelmesin diye :)

  2. olarak yeni tor browser indirdim ancak arayüzde eski versiyondaki gibi IP adresi yamıyor ve hangi IP ile bağlandığımı göremiyorum. yeni torda bağlandığım IP yi nasıl görebilirim?

  Teşekkürler

 10. Blogunuza gelen soruları okudum. Yüzde sekseni çok saçma sorular..
  Neden bu soruları cevaplamaya çalışarak vaktinizi öldürüyorsunuz?
  Bu soru soran adamlar google'dan bihaber herhalde..

 11. Tormail'e alternatif siteler var mıdır?

 12. Tor ile YouTube'a bir video yüklesem beni bulabilirler mi?

 13. Birşey sorucam ben yanlışlıkla verdiğiniz linklere tıkladım ve hemen kapattım birşey olabilirmi tüm yorumları okudum 1 arkadaş daha sormus umarım kötü birşey olmaz

 14. Merhaba.Geciken cevap için kusura bakmayın.Tor Browser 'ın anlık işlem hacmi ve kullanıcı sayısına baktığımızda aynı ip adresini iki kere almanız çok düşük bir ihtimal.Ama olası bir durum.Bu konuda birkaç kodlama eklemesi ile istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz fakat pek kolay olmayacaktır.Tor Browser açık kaynaklıdır.
  Sahip olduğunuz ip adresini View the Network bölümünden öğrenebilirsiniz.Son olarak size söylemek istediğim bir şey var.Bazı server ve sistemler Tor Browser 'ın kullandığı aracı serverları tanımakta ve kayıt etmektedir.Yani Tor kullanmak oynadığınız oyunlarda sizi küçük de olsa risk altına sokar.İyi geceler

 15. Şahsen ben soruları saçma-mantıklı olarak ayırmıyorum.Burada Deep Web hakkında paylaşımlar yapıyoruz ve gelen her türlü soruyu cevaplıyoruz.Cevaplarken biz de öğreniyoruz,pekiştiriyoruz.Bu nedenden dolayı gelen tüm soruları cevaplamaya çalışacağız :)

 16. Evet.Aşağıda verdiğim linkten bu siteleri öğrenebilirsiniz.Şimdilik pek detay vermiyorum.Ay sonunda yeni makalelerimizi paylaşacağız.

  https://axablends.com/merchants-accepting-bitcoin/email-security/alternatives-to-tormail/

 17. Yükleyeceğiniz videoya bağlı bir durum bu.Unutmayın Tor Browser tamamen güvenlik sağlamaz.İstendiği taktirde zor da olsa yeriniz tespit edilebilir.

 18. Hiçbir şey olmaz.Deep Web 'e girmek suç değildir.Deep Web 'de illegal sitelere girmek suçtur.İçiniz rahat olsun.

 19. Arkadaşlar deep web de Türk grubu buldum
  http://r5c2ch4h5rogigqi.onion/group/turkey