background
Nowaffiliates Nedir

Nowaffiliates Nedir? Reklam Modelleri

 • 17 Nisan 2018
 • 0

Reklam verenlere ve yayıncılara dönüş sağlayarak dijital reklam verme konusunda hizmet sağlayan Nowaffiliates, firmaların kendilerini tanıtmasına olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra müşterilere ve yayıncılara ortak bir ağ olarak kabul edilir. Hedeflenen müşteri kitlesine kısa sürede ulaşmak isteyen firmalar, Nowaffiliates firması ile iletişim kurarak amaçlarını gerçekleştirebilir. Nowaffiliates nedir, reklam modelleri nelerdir konusunu merak eden kişiler için; tüm reklam modellerini tek bir çatı altında toplayan bir firma olduğu söylenebilir.

Nowaffiliates Neler Yapar?

 • Banner reklamları hazırlar ve metin içeriklerini düzenleyerek zenginleştirir.
 • Rakip reklamlara karşı filtreleme ve kodlar oluşturma hizmetlerinde bulunur.
 • Yayıncı hesabınızdan açılan kodları yerleştirerek geçerli her tıklama sonunda para kazanmanızı sağlar
 • Reklam veren ya da yayıncı olarak katılım sağlayabilir ve oturum açma işlemlerinde bulunarak isteklerinizi Nowaffiliates firmasına iletebilirsiniz.

Nowaffiliates ve Sunduğu Reklam Modelleri

Reklam platformunu kullanarak kendi reklamlarınızı oluşturmanız mümkün olur. Web sitesine en kaliteli yollardan erişim sağlamanız mümkün olur. Görüntülü cihazları, anahtar kelimeleri, coğrafi konumları filtrelendirerek hedef kitleleri oluşturabilir ve kontrol edebilirsiniz. Bunun için;

 • Reklam veren hesabı açmanız gerekir.
 • Reklamları oluşturduktan sonra ise kitlenizi hedeflemeniz mümkün.
 • Nowaffiliates bu sayede ürünlerinizi pazarlayacaktır.

 Nowaffiliates Nedir

Reklam Modelleri Hakkında: Metin reklamları, E-Ticaret reklamları, geçiş reklamları, pop reklamları, metin ve resim reklamları olmak üzere farklı dallarda reklam hizmetleri Nowaffiliates firmasında mevcuttur.  Kullanılan reklam modelleri ise dijital pazarlamaya uygun ve gelişmiş teknoloji ile hazırlanır.

Pop-Up: Kelimeler ve görseller ile zenginleştirilmiş reklam modelidir. Okurların ya da hedef kitlenin bir anda karşısına çıkan kutucuk şeklinde oluşturulur. Nowaffiliates nedir, reklam modelleri konusunda pop-up modellere bakılabilir.

Video Reklamlar: En çok karşınıza çıkan reklam modellerinden biri de video reklamlar. Gösterilecek olan videonun başında, sonun da ya da ortasında banner şeklinde bulunur.

CTR: Reklamı yapılan ürüne tıklama ve görüntüleme oranı CTR olarak nitelendirilir.

Bunlar dışında cpc, expandable, interstital, pageskin gibi reklam modellerinin tümü Nowaffiliates firmasında yer alır. Müşterilerin yönlendirilmesini sağlayan reklam modelleri sayesinde firmalar büyüme şansı elde eder. Ayrıca etkileyici görseller ile taçlandırılmış banner reklamlar ile logolarınız geniş kitlelerce tanınır.

Nowaffiliates Nedir

Yayıncılara Kaliteli Hizmet Seçenekleri

Sitelerinize göre anahtar kelimeleri belirleyerek, yüksek teklifler ile uygun reklamları birleştirme anlamında geniş hizmet seçenekleri belirleyen Nowaffiliates; rakip reklamların sitenizde gösterilmesini de engeller. Bunun için uygun kodlar ile filtreleme yapılır.  Verilen hizmet ise şu şekilde sıralanır;

 • Metin kodları ile metin reklam biçimleri hazırlanır
 • Reklamlarda kullanılan en son trend modeller seçilir
 • Yayıncı sitesinde metin ve resim kodları da sitenizi zenginleştirmek için kullanılabilir.
 • Geçiş reklam kodları web sayfası geçişlerinde oluşturulur
 • Yeni sekme reklamlar, pop-up reklamlar oluşturmak için pop kodları oluşturulur.

Yayıncılar hesap açma işlemlerinde bulunduktan sonra kendilerine uygun olan kodları oluşturarak sitelerinde kullanabilir. Bu sayede yüksek kazanç elde etme imkanı bulurlar. Nowaffiliates nedir, reklam modelleri konusunda araştırma yaptıktan sonra firma üzerinden reklam modeli seçimlerinde bulunabilirsiniz.

Kaynak: https://nowaffiliates.com/

avatar