background

H.A.A.R.P Silahı (Projesi)

  • 28 Ağustos 2014
  • 4

17 AĞUSTOS 1999, GÖLCÜK SAAT: 03.02

Saat gecenin üçüydü ve insanlar can havliyle kendilerini evlerinden dışarı atarken sanki bir kıyameti yaşıyor gibiydiler. Belki de insanların çoğu, ölümün kendilerine ne denli yakın olabileceğini ilk defa bu denli yakından gördüler.

Enkazdan kurtarılan bir bayan Ali Kırca’nın yönettiği Siyaset Meydanı’nda şunları söylüyordu: “O gece ne olduğunu bilmiyorum ama bildiğim bir şey var ki bu depremden farklı bir şeydi.”

iddialara yenileri ekleniyordu. Depremden hemen önce Gölcük’ten Avcılar’a kadar geniş bir alanda görülen “ateş topu” ile ilgili bilimsel bir açıklama yapılamıyordu. Bazı bilim adamlarının görülen ateş topunun “deprem ışıması” olduğunu söylemelerine rağmen, neden diğer depremlerde de benzeri bir ışıma yaşanmadığı sorusunun cevabı net olarak verilemiyordu.

Bu tarihin en büyük felaketiydi; hem de insan eliyle yaratılan…

Deprem öncesi Türkiye ziyaretinde bulunan İsrailli komutanın emri ile İsrailli yetkililer apar topar Türkiye’yi terk etti.Emir şöyleydi;

“Lets pack! We’re moving out! Call operation-Q! Right now! Immedi-ıtely! Stop uthinning! Move, move, move!” (Toplanın! Kaçıyoruz- Q planına geçiyoruz.•• Şimdi.. Hemen! Hadi, hadi!!!)

Q planı mı ?
İsrail bizim üzerimizde kaç tane plan yapmıştı da Q planı birden belirmişti ?

H.A.A.R.P

Alaska’da ki H.A.A.R.P Tesisi

Yıllar önce Sırp asıllı Amerikalı bilim adamı mucit Nicola Tesla tarafından geliştirilen bu “düşük frekanslı elektromanyetik ışınımla yüksek enerji nakli” tekniğini, hem Ruslar hem de Amerikalılar uzun zamandır bir silah olarak kullanmanın yolunu arıyorlardı. Bu yöntemle çok uzaktan, hatta uzaydan geniş alanlarda tahribat yapabileceklerdi.

Ancak Pentagon yıllardır çok güçlü bir silah geliştirmek amacıyla üzerinde çalıştığı bu projeyi, bir yandan da barışçı “deprem indirgeme” sistemine uygulamak suretiyle tepkileri azaltmayı ve fonlama devamlılığını sağlamayı amaçlıyordu. Bu nedenle proje önce Avustralya’nın çıplak ve seyrek nüfuslu kırsal bölgelerinde denendi ve geliştirildi. Daha sonra bunun deprem bölgelerinde denenmesine geldi sıra. Değişik zamanlarda Kafkaslar’da, Okyanus tabanında ve Güney Amerika’da-ki Ant dağlarında tektonik uyarılar verilmek suretiyle endüktif deprem yaratma konusunda büyük adımlar atıldı.

Bu arada Türkiye, Japonya ve benzeri deprem bölgelerinde de sismik ağ şebekeleri kurularak bu bölgelerin tektonik verileri saniyesi saniyesine devasa bilgisayarların kayıtlarına gönderilmeye başlandı.

Şimdi ” H.A.A.R.P ” adlı proje’den kısaca bilgi veriyorum.Bu sistem uzayın İyosfer katına 3.5 milyar gW·h (Gigawatt) enerji yollayabilen tek santraldir.Bu bir enerji santrali değil tamamen bir silahtır aslında.Dünya’nın hiç bir bölgesinde 1.7 gW·h enerji üretebilen başka bir tesis yoktur.En büyüğü 30.000 kW·h enerji üretebilmektedir.Bir atom bombasını açığa çıkarttığı enerji 1.163.000 kW·h’tır.Uzay boşluğuna verilen enerjini büyüklüğünü siz düşünün.Şimdi 17 Ağustos 1999 depreminde bu santral’den İyosfer’e verilen enerji hareketlerini görelim.

14 Ağustos 1999 günü santral’de hareketlilik gün gösteriyor.

15 Ağustos 1999 günü İyosfere gönderilen enerji burda daha yoğun ve sürekli artmakta.

16 Ağustos 1999  saat 08:00 – 20:00 arasında olan zamanda açığa çıkan enerji inanılmaz ama bir      gariplik var ki saat 20:00’dan sonra veriler tamamen silinmiş.

ve deprem günü 17 Ağustos hiç bir veri bulunamıyor.

Bu işte bir gariplik olmalı !

Deprem’den 1 gün sonrası…16 Ağustos saat 20:00’dan başlayan veri silinmesi 18 Ağustos 15:00’a kadar sürüyor ve 17 Ağustos tamamen silindiğinden hiç bir veriye ulaşılamıyordu.

Şimdi de İyosfer verilerine bakalım.

ABD’nin asıl hedefi, Kuzey Anadolu fay hattındaki deneyden elde edeceği tecrübe ve bulguları, San Andreas fay hattına uygulamaktı. Gerekli makine ve donanım gizlice denizaltılarla Gölcük üssüne getirilerek oradaki, yeraltı-denizaltı korunaklarına kuruldu.

İsrailliler, Amerikalılar’la gece şartlarında elektro-sismik haberleşme tatbikatı yapacaklardı. Deney başarılı olacağından sonunda kimse normal dışı bir şeyin olduğunu fark etmeyecekti. Bu amaçla Gece Şahini Tatbikatı’nın (Operation Night Hautk) saat 03:00’te başlaması planlandı.Proje’nin amacı fay hattındaki olası bir depremi engellemek ve fay hattındaki enerjiyi boşaltmaktı.

Ama o gece sabaha karşı bir şeyler yanlış gitti. Ve beklenen gerçekleşmedi. Her şey bir anda olup bitmişti. Doğa kendini yönetmeye kalkanlardan bir kez daha intikam almıştı. 45 saniye süren deprem, beklenenin 10,000 kat üstünde bir güçle gelmişti.

KIYAMET TEKNOLOJİSİ DOĞUYOR

Depremin ardına bir balıkçının şu demeci dikkat çekici.
’’ Tam deprem olurken göğe bir ateş topu yükseldi, gökyüzü aydınlandı, yıldızları tutacak gibi oldum. ‘’
Deprem öncesi hiç bir zaman ışık açığa çıkmaz, çıkamaz bu bilimsel bir olgudur.

Prof. Dick Williams’ın şu sözleri de dikkate değerdir:

“Görüş netliği çevresel yararın boyutlarının biçilmesi için oldukça baştan savma bir kriterdir… Bugüne dek eşi görülmemiş miktardaki enerji, yine benzeri görülmemiş bir reaksiyon üretebilir, (İyonosferik) deney yapmak oldukça dikkat isteyen, hassas birşeydir. Belli bir yerde sınırlandırılmış olay, dünyaya oldukça hızlı bir şekilde yayılabilir.”

ABD Savunma Bakanı genel sekreteri William Cohen, 28 Nisan 1997 tarihinde, Georgia Üniversitesi’nde “Terörizm, Kitle İmha Silahları, Kitlesel İmha ve ABD Stratejisi” üzerine konferansta aşağıdaki sözü söylemiştir;

“Bazılarının; elektromanyetik dalgalar yolu ile iklimleri değiştirme, depremler yaratabilme , volkanları harekete geçirebilme yeteneğine sahip silahlar geliştirdiğini biliyoruz…’’

İsterseniz proje’nin deneylerini bir deprem ile daha görelim.

9 Mart 7.2’lik öncü Japonya depremi ve 9.0 şiddetin de gerçekleşen ana deprem.

6 Mart 2011 ( 3 gün önce )

7 Mart 2011 ( 2 gün önce )

8 Mart 2011 ( 1 gün önce )

9 Mart 2011 ( Öncü Deprem Günü )

10 Mart 2011 ( İki deprem arası )

9.0’lık felaketin gerçekleştiği gün

Alıntıdır.
avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
furkanerdem tokAdminserci Recent comment authors
serci
Ziyaretçi
serci

paylaşım için öncelikle çok teşekkür ederim komplo teorisi diye üzerinde durulmayan vahim bir konuydu basında yer almaması zaten şüpheliydi ,… Read more »

Admin
Ziyaretçi
Admin

Biz teşekkür ederiz,makalelerimizin devamı gelecektir.Forumda da birçok makale paylaşılıyor incelemenizi tavsiye ederim.

http://www.forum.deepwebtr.info/

erdem tok
Ziyaretçi
erdem tok

selanmun aleyküm admin bey başta paylaşımınızdan dolayı teşekkkürler ama bu haarp silahi neden haberde yayımlanmıyor neden türkiye tedbirlerini almıyor neden… Read more »

furkan
Ziyaretçi
furkan

admin sana sorcam ilk şey bunlar silah olarak kulanılıyosa 3.dünya savaşında kulanılcakmı ve diğer sorum bu silaha nasıl karşı koyulur… Read more »