background

CC Nedir? Nasıl Kullanılır?

 • 15 Ağustos 2015
 • 9

CC ve Cardable Siteler Nedir?

CC, Credit Card’ın kısaltmasıdır. CC ile internet üzerinden, karttaki bakiyeye göre ürünler alabilirsiniz. Telefonlar, laptoplar, oyunlar, ev eşyaları, araç-gereçler… Tabii ki CC’ler ile önünüze gelen her siteden alışveriş yapamazsınız. CC ile alışveriş yapabileceğiniz sitelere Cardable siteler denir. Cardable sitelerde diğer alışveriş sitelerine göre 3D Secure güvenliği yoktur. 3D Secure güvenlğinden de biraz bahsetmek gerekirse; 3D Secure, siz bir sitede alışveriş yaparken karta bağlı olan telefona bir onay mesajı gelir ve kodu onaylamanız gerekir. Bu olay güvenlik içindir. CC’si elinizde olan kişinin telefonuna erişip kodu alamayacağınız için Cardable siteler devreye girer. Bu sitelere örnek vermek gerekirse,

 • www.amazon.com
 • www.aliexpress.com
 • www.alibaba.com
 • www.gog.com
 • www.g2play.net
 • www.gamefly.com
 • www.lcwaikiki.com

Daha onlarca Cardable site mevcut. Bunlar sadece bir kaçı.  Bu sitelerden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz, yalnız bazı güvenlik önlemleri gerekiyor. Yoksa CC kullanırken başınızı belaya sokabilirsiniz. Yazımızı daha sonra güncelleyip Güvenlik Önlemlerini anlatacağız.

CC Nereden Bulunur ve Nasıl Kullanılır?

CC bulmak çok kolay fakat Live CC bulmak çok zordur. Live CC’ler içerisinde hâlâ para olan ve kapanmamış kartlardır. Genellikle CC hackleyen insanlar, kartın içindeki belli bir miktarı harcıyorlar ve geri kalan parayı internet üzerinden bedavaya paylaşıyorlar. Deep Web’de de CC bilgileri satan onlarca site var. Tabii ki sizler parayla değilde bedavaya nereden bulabilirim diyorsunuzdur. Bunun cevabı, Altenen. Kısaca ATN diye de geçen bu sitede, “Accounts and Database Dumps” bölümünde dakikada onlarca CC paylaşılıyor. Çoğu Live CC olmasa da arada sağlam CC paylaşanlar çıkıyor. Burada her seferinde F5 atmak zorundasınız. Yeni gelen CC’leri zaman kaybetmeden hemen deneyin yoksa başkası sizin yerinize kapar.

CC kullanmak için Cardable site şart demiştik. Diyelim oyun alacaksınız. Girdik bir oyun sitesine ve 3D Secure güvenliği olmadığını gördük. Siteye Tails-Tor Browser veya sağlam bir VPN kullanarak üye oluyoruz. Üye olurken e-mail isteyecektir. Size tavsiyem bir Tor Mail almanız. Çünkü Tor Mail’in izlenmesi ve takibi zor oluyor. Örn. [email protected] Mail adresimizi aldık. Üyelik işlemlerimizi tamamladıktan sonra fiyatı düşük olan bir oyun seçiyoruz. (10-20$) Oyunu sepetimize ekliyoruz ve ödeme işlemine başlıyoruz. Bizden Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi ve CVV2 kodunu isteyecektir.

 • 4760 6150 8555 0447 – Kart Numarası.
 • 04/18 – Son Kullanma Tarihi. Burada 18, 2018 anlamına geliyor.
 • 859 – CVV2 Kodu.

Gerekli alanları doldurduk ve ödememizi başarıyla tamamladık. 12-24 saat içerisinde oyun kodunuz size ulaşmış olacaktır. Takıldığınız veya merak ettiğiniz bir yer olursa lütfen yorum atarak belirtiniz.

Önemli !

Bu bir bilgilendirme makalesidir. Yukarıda yer alan kart bilgileri temsili olup, hiçbir şahsa ait değildir. Çalıntı kredi kartı kullanmak Türkiye Anayasası’na göre suçtur ve cezası 15 yıldan 22 yıla kadardır.  Sakın ama sakın bu işlere bulaşmayınız ve çevrenizdeki insanları teşvik etmeyiniz. Yapılan herhangi bir işlemden blog yazarları sorumlu değildir. 

bymonza
Ziyaretçi
bymonza

svgili admin bu kredi kart bilgileriyle hangi sitelerden alışveriş yapılır güvenli olanları hangilerdir yani çaktırmadan

Muratcan
Ziyaretçi
Muratcan

Peki hangi adresi vericez telefon numarası ve tc no nasıl olucak o konudada bilgilendirir misin ???

madır fakır
Ziyaretçi
madır fakır

Kesinlikle özendirici bir yazı olmuş bence bu yazı son derece gereksiz insanları suca yönlendirmeyin ve yazıyı lütfen kaldırın…basınız belaya girecek

aksel
Ziyaretçi
aksel

peki amazondan sipariş ettiğimiz leptobun nereye gönderildiğini adresi falan öğrenemicekler mi?

ziyaretçi
Ziyaretçi
ziyaretçi

Drop diye bir olay var kardeşim

emre
Ziyaretçi
emre

anlatırmısın kardesim o drop olayını

aksel
Ziyaretçi
aksel

lütfen cevap

ahmetb
Ziyaretçi
ahmetb

Alisveris yaptigin an seni bulurlar

Muhammed
Ziyaretçi
Muhammed

cc ile kendime mercedes aldım ama kaza yaptım. Haram parayla aldığım için Allah çarptı herhalde. Tövbe ettim artık sadece asgari… Read more »