background
aliexpress logo

Aliexpress Dispute Finished

  • 1 Mart 2017
  • 0

Herhangi bir alışveriş problemiyle karşılaşmamak ve her zaman için özel olarak alışveriş yapabilmek son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken bir yapıya sahiptir. Yedi gün yirmi dört saat boyunca Aliexpress sitesine girebilir ve sonrasında ise ürünler için özel olarak sipariş verebilirsiniz.Aliexpress dispute finished nedir? Bu sayede istediğiniz ürüne kısa süre içinde ulaşmanız mümkün olur.

Aliexpress Dispute Finished Herhangi bir üründe sorun bulunuyorsa ve ürünlerinizi aliexpress kargo takip sisteminden sorgulattıysanız, satın aldıktan sonra yorumları farkediyorsanız veya ürünün hatalı olduğunu fark ettiyseniz, dispute işlemi yapabiliyorsunuz. İşlemin başarılı bir şekilde sonuçlanabilmesi için mutlaka doğru bilgi vermeli ve Aliexpress çalışanlarının süreci sizin lehinize sonuçlanmasını sağlamasına yardımcı olmalısınız. Başvuruların büyük bir bölümünde özellikle işlemlerin tamamen istenen kalitede ve taahhüt edilen özelliklere sahip ürünlerle karşılaşılamıyor olmasından dolayı değiştiği görülebiliyor.

Ayrıca gelmeyen ürünler için açılan geri para iade istekleri öncesinde aliexpress kargo takibi china post sorgulaması yapınız.Çünkü bazı ürünler gümrükte kalabiliyor. Aliexpress dispute finisher sayesinde direkt olarak telefon, tablet, bilgisayar ve daha pek çok farklı ürünü elde etmeniz son derece kolay olsa dahi, değişim için başvuruyu yapmanıza da izin veriliyor.

Aliexpress Dispute Eğer ürünlerde hata bulunuyorsa, vazgeçtiyseniz ve almak istemiyorsanız mutlaka firmaya bunu iletmeden önce Aliexpress ile görüşmeli ve durum hakkında bilgi vermelisiniz. Firmayla görüştüğünüzde sizi haklı bulmayabilir fakat Aliexpress bu noktada çok büyük bir olasılıkla müşteriyi haklı bulan biryapıya sahiptir. Bu nedenle şikayeti siparişler ve open dispute bölümünden yapabilirsiniz.

avatar